VILNIAUS KARATE LYGOS FINALINIS IV ETAPAS

Aprašymas

 

Kviečiame dalyvauti Vilniaus Karate Lygos IV etape.

 

DALYVIŲ SKAIČIUS: Informuojame, kad IV etape dalyvių skaičius – 900. Kai bus pasiektas šis dalyvių skaičius, registracija į varžybas bus STABDOMA.

KAINA:

kumite rungtis – 35Eur,

kata rungtis – 35Eur,

kata ir kumite rungtys kartu – 40Eur.

KATA ir KUMITE:  varžybos vyksta numatytu ROUND ROBIN principu.

 

KAIP JŪS KOVOSITE? Išskirtiniu ,,ROUND ROBIN” principu. Tai reiškia, kad kiekvienas savo pulkoje kovoja su kiekvienu, tad jei pirmoje kovoje nepasisekė nusiminti neverta, nes turėsite dar galimybę kovoti ir parodyti savo jėgas. Pagal nuostatus ,,pulkoje” maksimaliai gali būti 5 sportininkai, tad lauktų 4 kovos, kuriose puikiai galėsite parodyti treniruotėse įgytas žinias.

Varžybose svarbiausia išbandyti savo jėgas prieš varžovus. Žinoma, prieš pačias varžybas yra esminis žingsnis įgyti konkurencinį pranašumą – praktikuoti konkrečius veiksmus ir techniką yra būtina, siekiant tobulinti savo žinias ir įveikti savo silpnąsias vietas. Šis pasiruošimas ne tik sustiprins jūsų pasitikėjimą, bet ir padės aiškiau suvokti savo stipriąsias bei silpnąsias savybes judant link savo išsikeltų tikslų, nes kiekviena kova, kiekvienos varžybos yra dar vienas laiptelis judant link savo tikslų. O kad tikslus pasiekti būtų lengviau, nelaukti, registruokitės ir atvykite į III-ąjį Vilniaus karate lygos etapą.

 

REGISTRUOJANTIS Į VARŽYBAS:

REGISTRACIJA VYKSTA IKI  GEGUŽĖS  19D. IMTINAI.

SVARBUS ASPEKTAS TĖVELIAMS:

Tėveliai kurie pildo DALYVIO registracija -ypatingai svarbu atkreipti dėmesį į vaikų KYU, SVORĮ, GIMIMO METUS, KLUBO PAVADINIMĄ. Registracijos anketoje pildome vaiko vardą, pavardę, gimimo metai-mėnesis-diena, tikslus svoris (pvz: 30,7 kg) , KYU (pagal turimo diržo spalvą).

Taip pat turime svarbią žinią dėl svorio paklaidos sugriežtinimo:

SVARBU: Varžybų metu vaikas sveriamas: su kimono, rankų, kojų, bandažo, krūtinės apsaugomis, apsaugine liemene. (kimono ir apsaugų svoris sudaro apie 1.5kg)

2kg. paklaida su VISOMIS apsaugomis. Pažeidus svorio  ir galima diskvalifikacija iš šių ir sekančių varžybų, todėl labai svarbus tikslumas. Ir taip pat klubui būtų numatyta 50 eur. bauda.

 

VARŽYBAS STEBĖTI GALITE ĮSIGIJUS BILIETĄ INTERNETU (varžybų bilieto vietoje nėra galimybės nusipirkti):

https://tickets.paysera.com/lt/event/vilniaus-karate-lygos-iv-etapo-iejimo-bielietas

MUMS LABAI SVARBI JŪSŲ PAGALBĄ.

Teisėjų ir Referių: https://forms.gle/eRaz5SG27AXDfgHd6

Pagalbinio personalo: https://forms.gle/1iNmNhRvCAnkVaM19

 

TVARKARAŠTIS:

 

7:45-9:00 – parengiamieji darbai;

8:30 – 9:00 – teisėjų pasitarimas;

9:00-10:00 –  Kata  rungties varžybos;

10:15 – 10:15 Varžybų pradžia A kategorija vaikai / jaunimas (7 kyu, kiti aukštesni diržai), visi suaugusieji (visos kategorijos ir visi kyu). Paradas, dalyvių rikiavimas pagal tatamius, sveikinimo žodis. Kovos ant dešimt/dvylikos tatamių, pagal paskelbtą amžių, rungtis bei svorio kategorijas.

13:30 – 13:45 Pirmos varžybų dalies pabaiga. Pertrauka.

14:00 – 14:15 Varžybų pradžia B kategorijai (0, 10, 9, 8 kyu) amžiaus grupės iki 18 metų. Paradas, dalyvių rikiavimas pagal tatamius, sveikinimo žodis.

14:15 – 17:30 Kovos dešimt/dvylikos tatamių pagal iš anksto paskelbtas amžiaus grupes, svorius.

18:00 varžybų pabaiga.

*SVARBU – Varžybų tvarkaraštis yra preliminarus ir gali keistis.

Varžybų dalyvius turi kuruoti paskirtas kiekvieno klubo atsakingas asmuo su KLUBO ATRIBUTIKA.

Org. komiteto vadovė – Indrė Budėnienė

Vyr. varžybų teisėjas – Julius Klakauskas

Renginio programą, registraciją bei taisykles ir kitą aktualią informacija galite rasti pas savo trenerius ir taip pat www.vilniauskaratelyga.lt puslapyje ar FB paskyroje https://www.facebook.com/vilniauskaratelyga

 

Vilniauskaratelyga.lt – Vilniaus kyokushin karate federacija

Registracija

Neturime

Kur vyksta?